Aktor Teatru Rampa czyta w BD12 Drukuj

W ramach współpracy z Otwartą Rampą Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 12 już po raz kolejny ruszyła z programem „Czytanie w bibliotekach dla dzieci na Targówku”.  Naszą placówkę tak jak w poprzednim roku zaszczyca swoją obecnością aktor Teatru Rampa pan Leszek Abrahamowicz, który nie tylko czyta dzieciom ale również dzieli się wskazówkami dotyczącymi poprawnej wymowy.  Aktor czyta zarówno piękne klasyczne baśnie jak i wiersze.  Na pewno warto przyjść, usiąść, posłuchać. Najbliższe planowane spotkanie odbędzie się 15 października o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12 ul. Kuflewska 6.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m. st. Warszawy do 2022 roku.

IBUK Libra

DKK na Targówku