Wolontariat jest super!!! Drukuj

W ramach projektu „Wolontariat jest super” organizowanego przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego, Al. Jerozolimskie 7; 00-955 Warszawa, wolontariusze byli zaangażowani w porządkowanie księgozbioru w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 40, znajdującej się  przy ul. Suwalskiej 11.

Przeglądem książek, ich naprawą i wymianą okładek objęte były woluminy znajdujące się w sali czytelni BD40. Dzięki tej akcji Fundacja przekazała bibliotece 3 nowe regały na książki i 5 nowych stołów, przeznaczonych dla czytelników.

Całe przedsięwzięcie nie tylko znacznie poprawiło estetykę wnętrza, ale również polepszyło ułożenie księgozbioru i ogólny komfort korzystania z sali czytelni.

W imieniu małych i dużych użytkowników naszej biblioteki oraz naszym, składamy serdeczne podziękowania Fundacji i wolontariuszom.

Wolontariat jest naprawdę SUPER!!!

W czytelni w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 40 znajdowały się stare, zniszczone stoły.

Teraz jest pięknie i funkcjonalnie.

IBUK Libra

WPEK