Spotkanie autorskie z Agatą Czykierdą – Grabowską w W60 Drukuj

We wtorek 11 lipca w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 odbyło się spotkanie autorskie z Agatą Czykierdą – Grabowską. Podczas spotkania miała miejsce premiera kolejnej książki Autorki pt. „Adam”.

Pani Agata Czykierda – Grabowska jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Swój czas dzieli między pracę zawodową i hobby. Jej pasjami są: pisanie książek z gatunku new adult, czytanie oraz podróżowanie po świecie. Do tej pory zostało wydanych 6 książek Autorki: „Kiedy na mnie patrzysz” (2015), „Jak powietrze” (2016), „ Pod skórą” (2017), „Wszystkie twoje marzenia”(2017), „Pierwszy raz” (2018) i „Adam” (2018).

Pani Agata z serdecznością i poczuciem humoru odpowiadała na liczne pytania publiczności dotyczące między innymi warsztatu pracy.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a jednym z jego elementów był słodki poczęstunek - tort, który swym wyglądem nawiązywał do okładki książki „Adam”.

Na zakończenie spotkania była możliwość zakupu książek i otrzymania dedykacji od Autorki. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby przeczytać książki Autorki zapraszamy do rezerwacji pozycji, dostępnych w kilku Wypożyczalniach w naszej Dzielnicy.

 

001
002
003
004
006
007
008
start1 stop1 bwd1 fwd1

 

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

Wyróżnienie WPEK

wyróżnienie wpek

Facebook

   

Instytucje

   

`