Gotujemy i fotografujemy na Targówku Fabrycznym Drukuj

Uczestnicy projektu odkrywali także tajniki fotografii kulinarnej pod okiem doświadczonego fotografika. W Cafe Sąsiad przygotowana została również wystawa książek kulinarnych i z zakresu fotografii ze zbiorów Biblioteki Publicznej na Targówku.

Aura podczas spotkania dopisała. Temperatura powietrza nie była wiosenna a letnia. Dzięki leżakom udostępnionym przez Warszawski Program Edukacji Kulturalnej poczuliśmy się już jak na wakacjach.

Projekt realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z Cafe Sąsiad oraz Stowarzyszeniem Obrony Pozostałości Warszawy „Kolejka Marecka”. Środki finansowe na jego przeprowadzenie pozyskane zostały z Funduszu Animacji Kultury 2018.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu, które odbędzie się 24 maja o godz. 17.00 w Czytelni Naukowej nr I przy ul. Św. Wincentego 85. W programie: odczyt prezentujący kulinarne tradycje Targówka oraz wykład z podstaw fotografii kulinarnej.

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra