Biblioteka to ciekawe miejsce, czyli dzieci poznają BD65 Drukuj

W lutym, marcu i kwietniu Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 65  odwiedzały dzieci zBiblioteka to ciekawe miejsce, czyli dzieci poznają BD65 Przedszkoli nr 119 i nr 120 oraz ze Szkoły Podstawowej nr 285. W czasie tych wizyt nowi czytelnicy dowiedzieli się jak się zapisać do biblioteki i jakie zasady w niej obowiązują, a także zapoznali się ze zgromadzonymi zbiorami. Nasi mili goście chętnie opowiadali nam o swoich ukochanych bohaterach literackich i o domowych księgozbiorach.

Na spotkaniach nie zabrakło prezentacji multimedialnej  dotyczącej naszej placówki i pokazów najpiękniejszych książek.

Na trakcie  zajęć dzieci wysłuchały opowieści A. Głowińskiej „Kicia Kocia w bibliotece”  i  pięknie wykonywały  prace plastyczne - kolorowanki o książkach.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra