Pierwszy dzień wiosny w BD65 Drukuj

21 marca Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 65 odwiedziły dzieci z Przedszkola Integracyjnego nr 120. Powitaliśmy długo oczekiwaną wiosnę i zaczęliśmy przygotowania do zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Ozdabialiśmy świeczki techniką decoupage, która polega na przyklejeniu wyciętego wzoru z serwetki lub papieru na dekorowany przedmiot, a następnie jego polakierowaniu. Mali adepci tej techniki zdobniczej przystrajali świeczki motywami wiosennymi i świątecznymi.

Warsztaty plastyczne przyniosły dużo radości i przypadły do gustu przedszkolakom, a własnoręcznie przygotowane ozdoby będą wprowadzały świąteczny klimat w domach naszych małych artystów. Dziękujemy za mile spędzony czas i jak zawsze serdecznie zapraszamy do Biblioteki!

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra