Opowiadamy polskie baśnie i legendy – finał dzielnicowego konkursu literackiego w BD65 Drukuj

W dniu 22.02.2018 r. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przyOpowiadamy polskie baśnie i legendy – finał dzielnicowego  konkursu literackiego w BD65 ul. Krasnobrodzkiej 11 odbył się finał dzielnicowego konkursu literackiego „Opowiadamy polskie baśnie i legendy”.  Był on przeprowadzony i przygotowany  przez  panie bibliotekarki Annę Heinrich i Katarzynę Tanert - Terejko ze Szkoły Podstawowej nr 285 im. Jana Marcina Szancera.

Do konkursu  przystąpili uczniowie z dziesięciu szkół podstawowych znajdujących się na Targówku, wykazując  się  wspaniałą wyobraźnią, talentem  oratorskim oraz dużą  odwagą konieczną  przy wystąpieniach na forum.

Przebieg rywalizacji uważnie obserwowało Jury, które po dokładnej  analizie występów przyznało:

w klasach 1-3
I miejsce - Julia Dąbrowska SP 84
II miejsce - Emilia Dudek SP 84
II miejsce - Mateusz Winek SP 42
III miejsce - Blanka Kowalczyk SP 285
nagroda specjalna - Weronika Nakoneczna SP 58

w klasach 4-7

I miejsce - Agata Misiak SP 52
II miejsce - Kamil Janiszewski SP 285
III miejsce - Franciszek Owsiak SP 28

Uroczystość swoją obecnością uświetnili  przedstawiciele Kuratorium Oświaty oraz władze naszej Dzielnicy, a także  nauczyciele i rodzice laureatów.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu!

start1 stop1 bwd1 fwd1