Cuda z papieru – wystawa prac Pani Ireny Krawczyk Drukuj

W Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 37 od 15 stycznia można Cuda z papieru – wystawa prac Pani Ireny Krawczykoglądać wystawę prac Pani Ireny Krawczyk. Wystawione eksponaty wykonane są metodą origami modułowego, quillingu i in. Tworzy od pięciu lat, a zaczęło się od pobytu w sanatorium. Jest samoukiem. Na początku była to tylko forma spędzania wolnego czasu.Teraz stało się to Jej pasją.  Prace są różnorodne.

Wszystkie przepiękne. Pani Irena mówi, że jak zacznie pracę nad swoimi cudami potrafi przesiedzieć nad nimi cały dzień. Inspiracje czerpie z Internetu oraz sama je wymyśla. W swoich wytworach łączy także różne techniki papieroplastyki.

Nam i odwiedzającym nas Czytelnikom pozostaje tylko podziwiać jak wielką cierpliwość posiada Pani Irena, aby tworzyć tak piękne rzeczy. Chętni mogą zakupić wybrane prace.

Zapraszamy do oglądania wystawy w godzinach otwarcia Wypożyczalni.

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra