Beata Gołaszewska w W98 Drukuj

W styczniu Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży Nr 98 przy ul.Beata Gołaszewska w W98 Kondratowicza 23 odwiedziła Pani Beata Gołaszewska – bohaterka książki „Ambasadorowa” Edyty Włoszek. Pani Beata goszcząc w naszej Bibliotece zechciała sfotografować się wraz z egzemplarzem swojej książki, która w Bibliotekach Targówka cieszy się ogromną popularnością. Nasz egzemplarz został także opatrzony autografem bohaterki książki.

Książka jest nieodpartym dowodem na ostateczne obalenie stereotypu, że przemoc domowa zdarza się jedynie w rodzinach ubogich.

Sprawca, który dopuszcza się przemocy wobec swoich najbliższych równie dobrze może być np. Ambasadorem, który za czterema ścianami swojego domu zmienia się w zwykłego tyrana domowego. Na jego nieszczęście pani ambasadorowa bardzo kocha swoje dzieci i dla nich postanawia walczyć! Ta historia zdarzyła się naprawdę. – czytamy na okładce książki.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypożyczania książki „Ambasadorowa” z Bibliotek Targówka. Książka dostępna jest w: W2 przy ul. Bazyliańskiej 6, W37 przy ul. Smoleńskiej 94, W60 przy ul. Krasnobrodzkiej 11, W72 przy ul. Suwalskiej 11 oraz W98 przy ul. Kondratowicza 23

 

1
2
3
4
start1 stop1 bwd1 fwd1

 

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

Wyróżnienie WPEK

wyróżnienie wpek

Facebook

   

Instytucje

   

`