Beata Gołaszewska w W98 Drukuj

W styczniu Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży Nr 98 przy ul.Beata Gołaszewska w W98 Kondratowicza 23 odwiedziła Pani Beata Gołaszewska – bohaterka książki „Ambasadorowa” Edyty Włoszek. Pani Beata goszcząc w naszej Bibliotece zechciała sfotografować się wraz z egzemplarzem swojej książki, która w Bibliotekach Targówka cieszy się ogromną popularnością. Nasz egzemplarz został także opatrzony autografem bohaterki książki.

Książka jest nieodpartym dowodem na ostateczne obalenie stereotypu, że przemoc domowa zdarza się jedynie w rodzinach ubogich.

Sprawca, który dopuszcza się przemocy wobec swoich najbliższych równie dobrze może być np. Ambasadorem, który za czterema ścianami swojego domu zmienia się w zwykłego tyrana domowego. Na jego nieszczęście pani ambasadorowa bardzo kocha swoje dzieci i dla nich postanawia walczyć! Ta historia zdarzyła się naprawdę. – czytamy na okładce książki.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypożyczania książki „Ambasadorowa” z Bibliotek Targówka. Książka dostępna jest w: W2 przy ul. Bazyliańskiej 6, W37 przy ul. Smoleńskiej 94, W60 przy ul. Krasnobrodzkiej 11, W72 przy ul. Suwalskiej 11 oraz W98 przy ul. Kondratowicza 23

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra