Kursy języka angielskiego w Bibliotece Drukuj

Od lutego 2018 roku w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy prowadzone są nieodpłatne kursy języka angielskiego w ramach projektu nr 817 z budżetu partycypacyjnego na 2018 rok „Angielski z native speakerem”.

Projekt realizowany jest w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 37 przy ul. Smoleńskiej 94 (tel. 22 678 55 22).

Projekt nauki języka angielskiego dotyczy obszaru Targówka Mieszkaniowego. Projekt ma na celu podniesienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w różnych dziedzinach życia. W ramach kursów utworzone zostały grupy na poziomach średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Zajęcia będą odbywały się w terminie od lutego do grudnia 2018 roku z przerwą na miesiące wakacyjne tj. lipiec i sierpień.

Uprzejmie informujemy, że zapisy na zajęcia zakończyły się 19 stycznia 2018 roku.

Więcej informacji:
Regulamin kursu „Angielski z native speakerem”

IBUK Libra

DKK na Targówku