Wielokulturowy grill na Targówku Fabrycznym Drukuj

W sobotę 7 października br. odbyło się spotkanie w parku przy ulicy Siarczanej inaugurujące projekt „Smacznie i wielkulturowo na Targówku Fabrycznym”, w ramach którego przeprowadzony zostały krótki spacer po okolicy z varsavianistą połączony z warsztatami fotograficznymi. Finałem imprezy był wielokulturowy grill. Uczestnicy spotkania (50 osób) mieli okazję poznać potrawy i smaki kuchni międzynarodowej.

Projekt realizowany jest przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy we współpracy z Cafe Sąsiad, Fundacją Akademii Innowacji oraz Stowarzyszeniem Obrony Pozostałości Warszawy „Kolejka Marecka”. Środki finansowe na jego przeprowadzenie pozyskane zostały z Funduszu Animacji Kultury i z Rady Osiedla Targówek Fabryczny.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu, które odbędzie się 14 października o godz. 11.00 w Cafe Sąsiad (przy ul. Ks. Ziemowita 16). W programie prezentacja pt. „Historia Biblioteki Publicznej na Targówku”, a także wielokulturowe warsztaty kulinarne oraz zajęcia fotograficzne.

 

1a
2a
3a
4a
5a
6a
7a
8a
9a
start1 stop1 bwd1 fwd1

 

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

WPEK

wpek

Facebook

   

Instytucje

   

`