Wilk Gwizdała w BD12 Drukuj

Za nami kolejny spektakl w ramach akcji „Lato w Mieście”, tym razemWilk Gwizdała w BD12 do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12 przyjechali aktorzy Teatru Lalek „Czarodziej”. W sali pełnej dzieci wystawiono przedstawienie pt. „Wilk Gwizdała”. Jest to historia małego Tomcia, który spotyka na swojej drodze wilka. Niestety ten lekceważy wszystkich i dba tylko o własne interesy. Nikogo nie szanuje i uważa, że jest najważniejszy na świecie.

Mały Tomcio dzięki swojej pomysłowości i odwadze „uciera wilkowi nosa” i pokazuje, że nie liczy się tylko siła. Czasami mniejsi dzięki swojej mądrości mogą pokonać silniejszych i większych, a z każdej trudnej sytuacji można znaleźć wyjście. Spektakl został zrealizowany w ramach projektu nr 14 „Kulturalne spotkania w bibliotekach na Targówku Mieszkaniowym” finansowanego z budżetu partycypacyjnego.

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra