Warsztaty czytelnicze w BD65 Drukuj

31 maja gośćmi Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 65 była pani Anna Sadowska, trenerka szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Pedagogów i Animatorów KLANZA wraz z wolontariuszkami oraz uczniowie pierwszej klasy ze Szkoły Podstawowej nr 285. Spotkanie przeprowadzone zostało w oparciu o teksty bajek afrykańskich.

Uczniowie podzieleni na grupy, których liderkami były wolontariuszki, wykonywali zadania wyznaczone przez Panią trenerkę, między innymi sporządzali ilustracje oraz naśladowali głosy i zachowania zwierząt w odniesieniu do przeczytanej bajki. Finałem tych działań było przedstawienie, które odegrali uczestnicy spotkania.

Serdecznie dziękujemy pani Annie Sadowskiej oraz wolontariuszkom za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów a pierwszoklasistom za aktywny w nich udział.

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra