Wiosenny ogród w BD65 Drukuj

Maj to wspaniały wiosenny miesiąc.Wiosenny ogród w BD65 I chociaż tegoroczne majówki przypominają bardziej przedwiośnie, to nasza Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 w ramach cyklu spotkań „Przyrodnicze odkrycia” gościła w dniu 12.05.2017 roku najmłodszych czytelników z Przedszkola Kolorowy Balonik. Wspólnie z małymi obserwatorami przyrody opowiadaliśmy o Pani Wiośnie, która przybyła również do biblioteki.

Po pełnej emocji dyskusji pod hasłem „Jak zmienia się natura w kolejnych porach roku” przedszkolaki oglądały prezentację multimedialną „Zwiastuny wiosny” i odgadywały wiosenne zagadki. Nie zabrakło również zabaw ruchowych w wyimaginowanym bibliotecznym ogródku. Dużym zainteresowaniem naszych gości cieszyły się także pokazy książek przyrodniczych.

Na zakończenie dzieci w nagrodę za aktywny udział w zajęciach i wzorowe zachowanie otrzymały kolorowanki „Wiosenne porządki w ogródku”.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy na kolejne spotkania.

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra