Wielkanocne zwyczaje z „Anią Złośnicą….” w BD12 Drukuj

„Kulturalne spotkania w bibliotekach na Targówku Mieszkaniowym” - w sobotę 8 kwietnia Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 12 z ogromną przyjemnością zaprosiła najmłodszych mieszkańców Targówka na spektakl pt. „Jak Ania Złośnica została Zajączkiem Wielkanocnym” w wykonaniu Studia Artystycznego Arlekin. Spotkanie cieszyło się ogromną popularnością, a ilość widzów przerosła nasze oczekiwania.

Jesteśmy dumni, że tak wiele osób mogło wyruszyć w tę magiczną podróż przez świat Wielkanocnych zwyczajów, gdzie można było poznać takie osobistości jak: Wielkanocny Kurczaczek, Baranek oraz nader poważna i odpowiedzialna Kwoka. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało, a dzieci żywo reagowały na to, co działo się na jakże ciekawej choć bardzo małej, bibliotecznej scenie. To miło, że po raz kolejny w tym roku mogliśmy uczestniczyć w kulturalnych spotkaniach w bibliotece w ramach realizacji projektu, finansowanego z budżetu partycypacyjnego.

start1 stop1 bwd1 fwd1

IBUK Libra