Spotkanie autorskie z Panią Gabrielą Gargaś w W29 Drukuj

03.04.2017 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 29 przy ul. Rembielińskiej 6a odbyło się spotkanie zSpotkanie autorskie z Panią Gabrielą Gargaś w W29 Panią Gabrielą Gargaś, autorką popularnych powieści dla pań (chociaż coraz częściej po tę lekturę sięgają również panowie) takich jak: „Jutra może nie być”, „W plątaninie uczuć”, „Trudna miłość”, „Tylko Ty”, „Namaluj mi słońce”, „A między nami wspomnienia”, „Droga do domu”, „Pośród żółtych płatków róż”, „Taka jak ty”, „Wybacz mi”.

Spotkanie poprowadziła nasza koleżanka Pani Aneta Samulik. W trakcie rozmowy Autorka odpowiedziała m.in. na następujące pytania: Jak powstawała pierwsza powieść? Skąd się bierze pomysły na kolejne książki? Którego ze swoich bohaterów lubi najbardziej a którego najmniej? Jaką książkę zabrałaby na bezludną wyspę?

Uczestnicy spotkania chętnie zadawali naszemu Gościowi pytania. Dowiedzieliśmy się, że Pani Gabriela zaczyna dzień bardzo wcześnie - bo o godzinie 4.00, wstaje i gdy pozostali domownicy smacznie śpią, Ona już pracuje nad powieścią. Swoje książki pisze na komputerze, ale często robi odręczne notatki, gdy pojawią się nowe pomysły.

Kolejnym etapem spotkania było podpisywanie książek przez Autorkę. Potem zaprosiliśmy uczestników na drobny poczęstunek - był to też dobry moment na rozmowy, dzielenie się swoimi przemyśleniami, wymianę poglądów.

Dziękujemy Panie Gabrieli Gargaś za wizytę w naszej Wypożyczalni oraz Pani Anecie Samulik, za zaproszenie Autorki i poprowadzenie spotkania.

 

1
10
11
2
3
4
5
6
7
8
9
start1 stop1 bwd1 fwd1

 

 

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

Facebook

   

WPEK

wpek

Instytucje

   

`