Spotkanie autorskie z Panią Agnieszką Kazałą w BD12 Drukuj

„Warto czasem wpaść do biblioteki... nawet w poniedziałek. Wtedy tydzień piękniej się zaczyna” - napisała na Facebooku Pani Agnieszka Kazała o spotkaniu w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12, a dalej możemy jeszcze przeczytać: „Kameralne warsztaty. Owszem. Nie zawsze musi być tłum na spotkaniu. W kameralnym gronie więcej osób ma szansę się wypowiedzieć. Dzieci z SP nr 114 - jak zwykle nie zawiodły. Słuchały uważnie, zadawały ciekawe i podchwytliwe pytania, a na koniec udzieliły cennych podpowiedzi, co do fabuły przyszłych bajek.

Niektórzy podzielili się wrażeniami z przeczytanych już moich bajek. Bo te są przecież do wypożyczenia w bibliotece przy Kuflewskiej 6. Dzięki podobnym zeszłorocznym warsztatom powstała bajka, która ukaże się już w maju, a w której pojawi się chomik Aleksander, promujący zdrowe odżywianie - pomysł jednego z chłopców”.

A my bibliotekarze i czytelnicy oczywiście z niecierpliwością czekamy na kolejną powieść Pani Agnieszki i następne spotkania autorskie u nas.

To kolejne wydarzenie zrealizowane w ramach projektu „Kulturalne spotkania w bibliotekach na Targówku Mieszkaniowym” finansowane z budżetu partycypacyjnego na 2017 rok.

 

P10607921
P10607951
P10608011
start1 stop1 bwd1 fwd1

 

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

WPEK

wpek

Facebook

   

Instytucje

   

`