Miejsce Przyjazne Seniorom Drukuj

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy otrzymała certyfikat „Miejsce Przyjazne Seniorom” przyznany przez Miasto Stołeczne Warszawy i Warszawską Radę Seniorów.

Do Konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom za rok 2016 wpłynęło 45 wniosków, z czego Kapituła Konkursu przyznała certyfikaty „Miejsce Przyjazne Seniorom” 19 obiektom, w tym naszej Bibliotece. Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy jest instytucją otwartą na potrzeby osób starszych. Posiada ciekawą ofertę wydarzeń kulturalno - edukacyjnych, w których Seniorzy mogą realizować swoje pasje i zainteresowania.

Jesteśmy zaszczyceni, że wieloletnie działania Biblioteki na rzecz Seniorów, zostały pozytywnie ocenione przez naszych najstarszych użytkowników. Dopinguje i zachęca to nas do dalszej realizacji tych dobrych praktyk.

Relacja z wręczenia Certyfikatów „Miejsce Przyjazne Seniorom":

Gala „Miejsce Przyjazne Seniorom” edycja 2016, 17.03.2017

IBUK Libra