„Z bajką przez pokolenia” – projekt sąsiedzki Drukuj
 
Serdecznie zapraszamy na spotkania promujące książkę pt. „Z bajką przez pokolenia” do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12 oraz Naszego Klubu.
Bajki napisali i zilustrowali mieszkańcy Targówka podczas warsztatów pisarskich i ilustratorskich prowadzonych pod okiem doświadczonego twórcy lokalnego - pani Agnieszki Kazały, pisarki i graficzki. Warsztaty prowadzone były na obszarze Targówka Mieszkaniowego, terenie zielonym wokół oraz w pomieszczeniach klubu osiedlowego Nasz Klub przy ul. Zamiejskiej 1.
 
Warsztaty pisarskie i literackie oraz wydanie książki zrealizowane zostało przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy przy współudziale Naszego Klubu Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Praga w ramach projektu finansowanego z Funduszu Animacji Kultury pt. „Z bajką przez pokolenia”.
 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

Facebook

   

Instytucje

   

`