Spotkania autorskie z Renatą Piątkowską w Bibliotece Drukuj

W zeszłym tygodniu tj. od 14 do 16 marca w Bibliotece Publicznej na Targówku odbyły się spotkania z Panią Renatą Piątkowską, autorką kilkudziesięciu książek dla dzieci, która jest laureatką wielu nagród.  Książka pisarki „Wieloryb” otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, „Na wszystko jest sposób” drugą nagrodę w konkursie im. Astrid Lindgren, a „Wszystkie moje mamy" pierwszą nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka. Trzy z Jej książek zostały wpisane na Złotą Listę Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom. Za całokształt swojej twórczości Pani Renata Piątkowska otrzymała Nagrodę im. Marii Weryho-Radziwiłłowicz.

Pisarce towarzyszyła Pani Malwina Kożurno, lektorka, której głos możemy usłyszeć w Programie Trzecim Polskiego Radia oraz słuchając audiobooków. Podczas spotkań Pani Malwina przeczytała fragmenty książek autorki.

Serdecznie zapraszamy do przeczytania i obejrzenia fotorelacji z placówek Biblioteki, w których odbyły się spotkania autorskie.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 12
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 52