Współpracujemy z... Drukuj

W ramach współpracy Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z firmą „Do Czysta“ odbyły się prace porządkowe w następujących placówkach Biblioteki:

- pranie wykładzin podłogowych w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 98
  przy ul. Kondratowicza 23,
- czyszczenie krzeseł w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 52
  przy ul. Rembielińskiej 6a,
- pranie wykładzin podłogowych w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 85
  przy ul. Wysockiego 11.

Dzięki zaplanowanym porządkom wnętrza bibliotek zyskały nowy, świeży wygląd. Rezultatem profesjonalnego czyszczenia mebli i wykładzin są nie tylko poprawa ich wyglądu lecz również skuteczne usunięcie nagromadzonego kurzu oraz bakterii i drobnoustrojów. Profesjonalne czyszczenie przyczyni się w znacznym stopniu do zwiększenia komfortu użytkowania pomieszczeń zarówno w przypadku pracowników bibliotek jak i czytelników.

Powyższe prace porządkowe nieodpłatnie wykonała firma „Do Czysta“ o wieloletnim doświadczeniu w branży, oferująca kompleksowy zakres usług związanych z porządkami i czyszczeniem. Firma specjalizuje się w praniu wykładzin biurowych, dywanów i czyszczeniu tapicerek meblowych, a także w doczyszczaniu podłóg i polimeryzacji posadzek. Z usług firmy „Do czysta“ korzystają osoby prywatne jak i instytucje komercyjne, takie jak biura i urzędy, małe, duże i średnie firmy, szkoły i przedszkola.

Więcej do firmie „Do Czysta“ dowiesz się na stronie www.doczysta.eu lub pod numerem telefonu 22 743 02 03.

IBUK Libra

DKK na Targówku