Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek może być utrudnione korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych serwisach.
W szczególności niemożliwe będzie  korzystanie z obsługi konta bibliotecznego, rezerwacji, zamówień, prolongat na stronie katalog.multibiblioteka.waw.pl. Wyłączenie ciasteczek nie powoduje natomiast braku możliwości przeglądania naszych serwisów i katalogów.

w przegladarce Firefox
    w przeglądarce Chrome
    w przeglądarce Internet Explorer
    w przeglądarce Opera
    w przeglądarce Safarii

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

DKK na Targówku

Dyskusje na temat...