Halina Drohomirecka PDF Drukuj

Wcześniejsza emerytka, ciekawa życia, świata i wszystkiego, co może życie uczynić radośniejszym.

Za Marcelem Achardem powtarza, iż „Nie ma nic piękniejszego, niż pobudzać ludzi do śmiechu”, dlatego jako antidotum na zgryzoty dnia codziennego, stosuje własną twórczość satyryczną, którą zdarza jej się dzielić z bliźnimi na art.-biesiadach i w domach kultury.

Dzięki kilkuletniemu pisaniu blogu na jednym z portali i dzięki Internetowi znajduje czas na kontakty towarzyskie „z całym światem”. Jako wykształcona geografka lubi zwiedzać świat, dużo podróżuje. Stawia pierwsze kroki w malarstwie. Swoje prace wykonuje farbami akrylowymi i pastelami. Lubi ciepłe, radosne kolory, poprawiające nastrój. Miała już wystawę w studenckiej kawiarni Xero Cafe w Warszawie oraz w Paryżu na Montmartrze, gdzie wernisaż połączony był z promocją książki Gdy myślę: Paryż, jednej z kilku publikacji, których jest współautorką.

Wie, że przed nią jeszcze długa droga ku doskonałości, ale nie ustaje w boju.

Polecane:

„Żywioł damsko-męski, niekoniecznie małżeński” –