XIII Turniej Szachowy Drukuj

Po wakacyjnej przerwie, 24.09.2011 w Czytelni Naukowej nr I rozegrano XIII Turniej Szachowy. Na liście uczestników znalazło się 14 zawodników, w tym jedna kobieta. Zawody zaszczycił swoją obecnością Michaił Kisłow - znany i ceniony na świecie trener szachowy, który obserwował zmagania swojej uczennicy.
Pan Michaił jest nazywany psychologiem szachów, jego podopieczni odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Na przestrzeni ostatnich turniejów rozgrywanych w Czytelni Naukowej zanotowaliśmy po raz trzeci zwycięstwo Manfreda Mannke, który uzyskał 6,5 pkt. na siedem możliwych. Drugie miejsce zajął Stanisław Praczukowski z 5,5 punktami, trzecią pozycję objął Jerzy Marczukiewicz z 4,5 punktami.

Niespodzianką rozgrywek było zajęcie 4 miejsca przez młodziutkiego zawodnika Jana Kokoszyńskiego – lat 9, który wywalczył 4 punkty. Nagrody w postaci słodyczy ufundowała Czytelnia oraz Wydawnictwo Penelopa książki o tematyce szachowej. Kolejny turniej odbędzie się 29.10.2011(sobota), na który serdecznie zapraszamy.

Oto wyniki turnieju.

1
10
2
3
4
5
6
7
8
9
start1 stop1 bwd1 fwd1

 

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

Wyróżnienie WPEK

wyróżnienie wpek

Facebook

   

Instytucje

   

`