Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 85 Drukuj

Warszawa ul. Wysockiego 11 (W budynku DK "Świt")
Telefon 22 428 23 24
  poniedziałek - piątek: 10.00 - 19.00

start1 stop1 bwd1 fwd1

Księgozbiór
Księgozbiór Biblioteki liczy około 14 tys. woluminów i dopełniany jest nowościami. Bogatą kolekcję stanowią książki beletrystyczne, romanse. Znajdują się także książki popularnonaukowe z zakresu: psychologii, medycyny, historii, filozofii, nauk ekonomicznych, słowniki, encyklopedie oraz lektury szkoły podstawowej i średniej. Jest wolny dostęp do półek. Użytkownikiem biblioteki może zostać każda osoba. Zapis odbywa się na podstawie dowodu tożsamości. W przypadku dzieci zgłoszenie rejestracji podpisuje rodzic.

Prasa
Biblioteka udostępnia czasopisma na miejscu i wypożycza do domu. Do nich należą: Cogito, Komputer Świat, Newsweek, Poradnik Domowy, Przyjaciółka, Żyjmy Dłużej.

IBUK Libra

DKK na Targówku