Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 Drukuj

  Warszawa ul. Krasnobrodzka 11
Telefon 22 675 38 53
   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  poniedziałek - piątek: 10.00 - 19.00

2
3
p1070472
p1070479
start1 stop1 bwd1 fwd1

 

Księgozbiór
W placówce znajduje się bogaty i różnorodny księgozbiór, który liczy ponad 20 tys. wol. Księgozbiór podzielony jest na działy, największą jego część stanowi literatura piękna. Mniejszy ilościowo, ale równie bogaty jest dział popularnonaukowy.
Różnorodny księgozbiór jest pomocny i często wykorzystywany przez uczniów do odrabiania prac domowych i rozwijania swoich zainteresowań. Encyklopedie, albumy i leksykony znajdujące się w czytelni udostępniamy tylko na miejscu. Biblioteka posiada także literaturę w języku angielskim. Rozpoczęła też gromadzenie lektur na CD. Oba te zbiory są wypożyczane czytelnikowi do domu.

Stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu
Placówka posiada czytelnię, która w dobie komputerów zmieniła swój wizerunek. W czytelni jest 5 stanowisk komputerowych, z których mogą korzystać osoby w różnym wieku.

Lekcje biblioteczne
Oprócz swego podstawowego zadania biblioteka prowadzi współpracę ze szkołami i przedszkolami, organizowane są lekcje biblioteczne, imprezy okolicznościowe tj. Mikołajki, Dzień Dziecka, czy zajęcia w czasie ferii zimowych, a także spotkania autorskie.

 

 

 
 

IBUK Libra

DKK na Targówku

 

Dyskusje na temat...

   

Facebook

   

WPEK

wpek

Instytucje

   

`